Samsun Zirve Nakliyat

Samsun Zirve Nakliyat 5

10 Temmuz 2021 23:09

Samsun Zirve Nakliyat Faaliyete geçtiğimiz günden bugüne kadar iyi hizmeti nasıl veririz düşüncesi ile çalışıyoruz. Her gün daha da büyük bir firma olmak yolunda hedefine hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Samsun Nakliyat: Ev değiştirirken taşıma işlemi yapılması için eşyaların özenle kutulanması paketler haline getirilmesi gerekir.

Kutulara yerleştirirken dikkat edilmelidir ki ve taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanıp eşyalar zarar görmesin.

Evden eve nakliyat sektörünün de hızla büyümesine yol açmıştır.Müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımıyla sizi taşınma sürecine dair tüm endişelerinizden kurtarmak için çalışıyor.

Firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilerine profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Samsun Taşımacılık bölgenin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olarak ve sizlere müşteri memnuniyeti garantisi vere bilmekteyiz.

 

Telefon: 05324063426 Yetkili Kişi: İbrahim ÇETİN Kuruluş Tarihi: 1998
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 5 ile 10
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

  • Gerçekten güvenle önerebilirim, ben çok mutlu oldum hiçbir sorun yaşamadım. Gerçekten zirve nakliyat hizmeti ile ilgili bilgi almak isteyenler için denemeye değer diyorum. İyi ve başarılı çalışmalar..

    Serkan ÇETİN 02:17 ,11 Nisan 2024
  • Dört kişi dört dörtlük iş yaptılar, Belirtilen saatte gelip kısa sürede güvenli bir şekilde nakliye gerçekleşti, Hepsi de hem işine hem müşteriye gayet saygılı idi. Montajlı ürünleri sökerken ve kurulumunu yaparken son derece titiz davrandılar, en ufak kaymalarda bile düzeltme yoluna gittiler, adı gibi zirvedeler, teşekkürler Zirve Nakliyat, kesinlikle tekrar görüşmek dileğiyle

    Sinan ŞAHİN 22:34 ,18 Eylül 2021

Yorum Yazın

Konum